17 C
Скопје

Каква промена! Издание во кое Џенифер Лопез изгледа речиси непрепознатливо (ФОТО)

Улицата Родео Драјв во калифорнискиот град Беверли Хилс е омилена шопинг дестинација за многу славни лица.

Меѓу нив е и Џенифер Лопез. Латино дивата ги прошета сите продавници на луксузните брендови во друштво на ќерката Ема, синот Макс и ќерките на својот вереник Алекс Родригез, Наташа и Еле.
Џенифер за ова лежерно излегување избра модна комбинација во каква што досега не сме ја виделе.

Тесните модни парчиња се карактеристични за нејзината гардероба, но дури и кога избира пошироки и предимензионирани парчиња облека, таа ги комбинира во склад со својот стил.

Фото: Профимедиа

Овој пат таа целосно се оттгна од својот стил и вообичаеното издание, особено кога станува збор за обувките.

Фото: Профимедиа

Кафените пантолони со широк крој ги комбинираше со предимензионирана кошула во бела ноја, а на нозете носеше чевли наречени оксфордки во кафена боја.

Прочитајте и...  ФОТО: Роби Вилијамс го продава замокот и купува нова вила бидејќи неговата ќерка се плаши да спие во нејзината соба
Фото: Профимедиа

Со оглд на тоа во какви комбинации ја гледаме вообичаено, во ова беше целосно непрепознатлива.

Фото: Профимедиа

Поврзани вести

Карди Би проговори за сите естетски операции: Мислев дека сум грда

Слободен Печат

Тапанарот Драгољуб Ѓуришиќ кој свиреше во „Леб и сол“ заврши во болница поради коронавирус

Слободен Печат

Во Дојран се снимаат завршните сцени од македонско-грчко-германскиот филм „Зад стоговите сено“

Слободен Печат

Џорџ Клуни прозборе за семејниот живот и новите хобија за време на пандемија

Слободен Печат

Зошто некои лица кои прележале ковид-19 не можат да јадат кромид?

Слободен печат

Менди Мур и Тејлор Голдсмит станаа родители

Слободен Печат

Остави Коментар