16.8 C
Скопје

Tag : непрепознатливо

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Еден од некогаш најпосакуваните мажи во светот денес изгледа непрепознатливо: Тешко дека ќе погодите за кого станува збор!

Слободен печат
Холивудскиот актер Ник Нолти овие денови ќе го прослави големиот 80-ти роденден, а некогаш еден од најпосакуваните мажи во светот денес е едвај препознатлив. Ник...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Каква промена! Издание во кое Џенифер Лопез изгледа речиси непрепознатливо (ФОТО)

Слободен печат
Улицата Родео Драјв во калифорнискиот град Беверли Хилс е омилена шопинг дестинација за многу славни лица. Меѓу нив е и Џенифер Лопез. Латино дивата ги...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фановите загрижени, се прашуваат што и се случило – Една од најубавите актерки во Холивуд во невообичаено издание (ФОТО)

Слободен печат
Фотографииите на кои Сандра Булок е во нетипично издание за себе и на кои изгледа малку неуредно за кратко време го обиколија целиот свет и...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Некогаш беше секс-симбол, а денес едвај го препознаваат на улица (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Ник Нолти (78), кој во кариерата снимил повеќе од 50 филмови, а бил и три пати номиниран за Оскар, денес изгледа непрепознатливо. Во младоста...
Еспресо Мода Шоу биз

Сте слушнале за „Самосвесен рап“? Никој нема, бидејќи Никол допрва ќе ни го презентира! (ФОТО)

Слободен печат
Се сеќавате на Никол Ричи, ќерќата на познатиот Лионел Ричи? Заедно со Парис Хилтон, Ники дебутираше во реалното шоу „The Social Life“, за кое слободно...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Некогаш најзгодниот актер денес изгледа непрепознатливо

Слободен печат
Од филмот „Гладијатор“ поминаа 19 години, а Расел Кроу денес изгледа сосема поинаку. View this post on Instagram "Gladiator" // As a young man I...
Еспресо Шоу биз

Болеста го направила своето: Поранешниот голем заводник изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Вал Килмер кој со рак на грлото се бори од 2015 година, пристигна во Њујорк за да одржи говор на настанот на ОН. Иако...