Фановите загрижени, се прашуваат што и се случило – Една од најубавите актерки во Холивуд во невообичаено издание (ФОТО)

Фотографииите на кои Сандра Булок е во нетипично издание за себе и на кои изгледа малку неуредно за кратко време го обиколија целиот свет и ги загрижија нејзините фанови.

Една од најубавите актерки на светот е целосно непрепознатлива. Нејзиното лице изгледа исцрпено и уморно, а нејзината гардероба неуредно. Веднаш сите го поставија истото прашање – Што и се случило. Ова дефинитивно не е изданието во кое сме навикнати да ја гледаме.

Фото: Профимедиа

Меѓутоа, се е во ред, обожавателите можат да здивнат. Излезе веста дека постои добра причина за ваквиот изглед. Имено, Сандра Булок снима нов филм, а ова е само еден дел од нејзината облека од сетот.

Таа се потрудила колку што може подобро да го претстави ликот кој го толкува, па токму поради таа причина станала речизи непрепознатлива.

Прочитајте и...  ВИДЕО | ПМГ колектив и Принцес Донатсу ги споија силите: Слушнете како звучи синглот „Принцеза“

Поврзани вести

Во Дојран се снимаат завршните сцени од македонско-грчко-германскиот филм „Зад стоговите сено“

Слободен Печат

Џорџ Клуни прозборе за семејниот живот и новите хобија за време на пандемија

Слободен Печат

Зошто некои лица кои прележале ковид-19 не можат да јадат кромид?

Слободен печат

Менди Мур и Тејлор Голдсмит станаа родители

Слободен Печат

Ова е препорачаната количина на црвено месо што можете да ја консумирате во еден ден

Слободен печат

Емина Јаховиќ за нејзиниот поранешен сопруг: „Мустафа не плаќа алиментација повеќе од две години“

Слободен печат

Остави Коментар