Фановите загрижени, се прашуваат што и се случило – Една од најубавите актерки во Холивуд во невообичаено издание (ФОТО)

Фото: Профимедиа

Фотографииите на кои Сандра Булок е во нетипично издание за себе и на кои изгледа малку неуредно за кратко време го обиколија целиот свет и ги загрижија нејзините фанови.

Една од најубавите актерки на светот е целосно непрепознатлива. Нејзиното лице изгледа исцрпено и уморно, а нејзината гардероба неуредно. Веднаш сите го поставија истото прашање – Што и се случило. Ова дефинитивно не е изданието во кое сме навикнати да ја гледаме.

Фото: Профимедиа

Меѓутоа, се е во ред, обожавателите можат да здивнат. Излезе веста дека постои добра причина за ваквиот изглед. Имено, Сандра Булок снима нов филм, а ова е само еден дел од нејзината облека од сетот.

Таа се потрудила колку што може подобро да го претстави ликот кој го толкува, па токму поради таа причина станала речизи непрепознатлива.

Видео на денот