5 C
Скопје

Tag : сандра

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Конечно ќе глумат еден покрај друг: Сандра Булок и Бред Пит во најочекуваниот филм за оваа година

Слободен печат
Холивудските актери со долгогодишни кариери, Сандра Булок и Бред Пит досега никогаш не биле заедно на филмското платно, но тој факт ќе стане минато, а...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фановите загрижени, се прашуваат што и се случило – Една од најубавите актерки во Холивуд во невообичаено издание (ФОТО)

Слободен печат
Фотографииите на кои Сандра Булок е во нетипично издание за себе и на кои изгледа малку неуредно за кратко време го обиколија целиот свет и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сандра Африка со новата фотосесија ги израдува фановите на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Српската пејачка Сандра Африка повторно објави провокативна фотосесија на својот Инстаграм профил… Имено, таа облекла досега невидено бикини во црна боја…. Погледнете ги фотографиите ТУКА....
Забава Магазин Магазин слајдер

Орангутанката Сандра видела како луѓето ги мијат рацете, па почнала и таа (ВИДЕО)

Слободен печат
Една од најважните препораки за заштита од ковид-19 е темелното и често миење на рацете со сапун барем 20 секунди. Меѓутоа, ако ви е потребна...
Еспресо Мода

Сандра Булок ќе ви покаже кој модел на чизми оди со сè (ФОТО)

Слободен печат
Сандра Булок (55) привлече големо внимание кај минувачите и папараците кои ја сликаа како излегува од една зграда во Беверли Хилс. Холивудската актерка за обавување...
Еспресо Мода

Сандра Булок во најпопуларниот капут на сезоната: Сите се вртеа по неа! (ФОТО)

Слободен печат
Холивудската актерка го прошета капутот по кој збудалеа трендсетерките… Сандра Булок (55) е слика во релаксирано издание додека излегувала од едно кафуле каде купила кафе...
Еспресо Шоу биз

ЗАЕДНО СЕ 13 ГОДИНИ: Сопругата на водителот и актер е ФАТАЛНА УБАВИЦА (ФОТО)

Слободен печат
Каде и да се појави, привлекува повеќе внимание отколку нејзиниот популарен сопруг....
Еспресо Шоу биз

Сандра Африка со жешки фотки од јахта го запали интернетот (ФОТО)

Слободен печат
Сега таа се реши да ги израдува машките, па објави фотки во костим за капење и го покажа своето заводливо тело. Африка позираше на јахта...