3 C
Скопје

Tag : актерки

Вести Ви Препорачуваме Жена Живот Магазин Магазин слајдер Регион

Шокантно сведоштво на српската ѕвезда: Повеќепати ме силуваше познатиот сопственик на угледното училиште Мирослав Мика Алексиќ, има и други жртви

СП.
Неколку девојки, меѓу кои и малолетнички, пријавиле во полиција дека биле силувани или сексуално малтретирани од Мирослав Мика Алексиќ, познатиот сопственик на угледното училиште за...
Жена Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Додека целиот свет е во криза, тие профитирале: 10 најплатени актерки во 2020 година!

Слободен печат
Софија Вергара е убедливо на првото место… Магазинот „Forbs“ ја објави листата со десетте најплатени актерки во 2020 година. Иако поради коронавирусот светот во голем...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фановите загрижени, се прашуваат што и се случило – Една од најубавите актерки во Холивуд во невообичаено издание (ФОТО)

Слободен печат
Фотографииите на кои Сандра Булок е во нетипично издание за себе и на кои изгледа малку неуредно за кратко време го обиколија целиот свет и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Анистон последните 80 долари ги потрошила на аудицијата за „Пријатели“ – Улогата ја издигна во Холивуд, а денес е една од најплатените актерки (ФОТО)

Слободен печат
Славната актерка за малку ќе се откажала од актерската кариера кога последните пари ги потрошила на сет фотографии со кои се појавила на аудицијата за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Трагедија и го одбележа животот, а една средба во банка и го промени: Необична и тажна приказна за една од најубавите жени во светот

Слободен печат
Една од најубавите и најплатените актерки во Холивуд денес е Шарлиз Терон, но нејзиниот пат до ѕвезда не бил ниту малку едноставен. Шарлиз Терон пораснала...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познати актерки кои се остварија како мајки после 40-та година!

Слободен Печат
Многу познати актерки се остварија како мајки после 40-та година. И покрај тоа што годините сепак имаа влијание врз плодноста на жената, овие жени докажаа...
Жена Магазин Магазин слајдер

Кратката фризура е тренд кој постојано се враќа: Десет холивутски дами кои ќе ве натераат веднаш да закажете на фризер! (ФОТО)

Слободен Печат
Кога за време на снимањето на филмот „Les Misérables“ од 2012 година, Ен Хетвеј ја скрати својата долга и густа коса по која беше препознатлива,...
Забава Магазин

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Слободен печат
Не е мал бројот на познати личности кои сме навикнати да ги гледаме во улоги на постари карактери и кои веќе долго време изгледаат скоро...
Еспресо Шоу биз

КАКО БЛИЗНАЧКИ СЕ: Едната има презгоден сопруг, а другата нема среќа со мажите

Слободен печат
Животите ги однесоа на сосема различни страни...
Еспресо Шоу биз

Моника, Рејчел и Фиби повторно заедно: Популарните актерки ги воодушевија фановите (ФОТО)

Слободен печат
Кортни Кокс неодамна го прослави роденденот со две поранешни колешки од популарната серија кои и 15 години по завршувањето, одлично се дружат. Славните актерки Кортни...