• актерки

ВИДЕО | Како се создаваше гламурот? Вчерашните подготовки за доделувањето на Оскарите…

Глен Клоуз, Андра Деј, Кери Мулиган и Рис Витерспун им покажаа на своите следбеници на социјалните мрежи како течеа нивните подготовки во пресрет на доаѓањето на 92-то доделување на Оскарите… Актерката Гелн Клоуз својата подготовка ја започна со коктел во раката, а воедно покажа и како се создава нејзината фризура и маникирот.   View this …

ВИДЕО | Како се создаваше гламурот? Вчерашните подготовки за доделувањето на Оскарите… Read More »