17.8 C
Скопје

Tag : невообичаено

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Венчаница од 91 метар свила, а наместо букет нешто невообичаено: Дали знаете како изгледала Меланија Трамп на венчавката?

Слободен печат
Поранешниот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија на 22 јануари прославија 16-годишнина од нивниот брак, а на својата венчавка во далечната 2005 година тие...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фановите загрижени, се прашуваат што и се случило – Една од најубавите актерки во Холивуд во невообичаено издание (ФОТО)

Слободен печат
Фотографииите на кои Сандра Булок е во нетипично издание за себе и на кои изгледа малку неуредно за кратко време го обиколија целиот свет и...