18 C
Скопје

Tag : каква

Магазин Магазин слајдер Сцена

Каква промена! Издание во кое Џенифер Лопез изгледа речиси непрепознатливо (ФОТО)

Слободен печат
Улицата Родео Драјв во калифорнискиот град Беверли Хилс е омилена шопинг дестинација за многу славни лица. Меѓу нив е и Џенифер Лопез. Латино дивата ги...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Погледнете каква куќа купувааат Џенифер Лопез и Алекс Родригез (ФОТО)

Слободен печат
Џеј Ло е една од ѕвездите која се одлучи да ја замени својата вила со нова, па така со својот вереник Алекс Родригез започнаа да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Темели од цигли кои други ги фрлаат“ – Цеца со една објава создаде бура од пораки, а обожавателите веднаш ја поддржаа (ФОТО)

Слободен печат
Светлана Цеца Ражњатовиќ на социјалните мрежи сподели цитат кој ги воодушеви нејзините следбеници. Цеца откри каква жена е всушност таа, и според нејзиното мислење е...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Каква е Сиртфуд диетата со која Адел ослабе 45 килограми – „Не изгледа ригорозно, но тоа е тешка работа и непријатно искуство“

Слободен печат
Адел неодамна се пофали со резултатите од диетата објавувајќи фотографија на Инстаграм, која нејзините фанови ги остави во неверување. Таа наведе и дека, за добиените...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Трите хороскопски знаци кои во следните денови ќе доживеат огромни промени – Еве каква среќа ги очекува…

Слободен печат
Средината на април ќе биде особено интересна за овие три хороскопски знаци. Периодот од 17 април им ветува успех и среќа. Во текот на овие...
Магазин Хороскоп

Колкава и каква е моќта за предвидување на секој хороскопски знак?

Слободен печат
Секој од нас се сомнева дека има некој вид моќ за предвидување. Некои луѓе знаат кога да бидат на вистинското место, во вистинското време, додека...
Еспресо Храна

СИТЕ ГИ ЧУВААТ ЈАЈЦАТА НА ВРАТАТА ОД ФРИЖИДЕРОТ, а не се свесни каква грешка прават„ Еве зошто тоа е најлошото место!

Слободен печат
Многу е важно да знаете како добро да го организирате фрижидерот со цел храната да ви биде добро сочувана. Фрижидерот нема хомогена температура, степенот на...
Еспресо Шоу биз

Ким Кардашијан откри каква БОМБА ВО БИКИНИ била нејзината мајка пред 32 години (ФОТО)

Слободен печат
Фановите одлепија поради бикини фотката на Крис Џенер која настанала пред повеќе од три децении. Ким Кардашијан објави нова фотографија на Инстаграм, која привлече внимание...
Еспресо Шоу биз

АНАСТАСИЈА ЗАСПА, А ЦЕЦА ЈА ИСКОРИСТИ ПРИЛИКАТА: Еве во какво издание ја прикажа на јавноста (ФОТО)

Слободен печат
Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм објави фотографија од својата ќерка Анастасија, но станува збор за изданието кое не е типично за неа. Имено, таа...
Вести Свет

Иран решително ќе одговори на каква било американска закана

Слободен печат
 Иран ќе одговори решително на каква било закана од САД, истакна портпаролот на Министерството за надворешни работи, Абас Мусави. – Ние нема да дозволиме никакво...