Како изгледа шопингот од перспективата на еден маж (ФОТО)

Сите знаеме дека мажите не уживаат кога станува збор за пазарењето со нивните сопруги или девојки. Но зошто? Најверојатно бидејќи часовите ќе ги поминат на некое столче во бутик или пак на клупа во трговскиот центар и тоа ќе трае, трае, трае…

Но тие сепак одат во шопинг, со цел да и удоволат на својата поубава половина?! Или пак се принудени?! Како и да е, сепак целата таа ситуација изгледа интересно кога набљудувате од страна.

Со цел да ви го развеселиме денот, собравме неколку фотки на кои можете да погледнете како изгледа шопингот од перспективата на еден маж… уживајте!

инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм

 

Прочитајте и...  Добро ни дојде ќерко Вероника: Маријан Стојановски стана татко! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Српската пејачка Дара Бубамара вози 100 km/h низ град и снима! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Карантинот не и донесе вишок килограми: Марјана Станојковска „пука“ од сексапил во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пирс Броснан (67) без маица: Зошто жените се уште лудуваат по него?! (ФОТО)

Слободен печат

Не си играјте со нивните нерви – Лицата родени во овој хороскопски знак не простуваат неверство

Слободен печат

И легендарниот Жељко Бебек овој август доаѓа во Охрид! 21-ви август, Антички театар

Џони Деп онесвестен со истурен сладолед врз него: Амбер Хард објави шокантна фотографија од поранешниот сопруг

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ѕвездата од Јутјуб почина во осмиот месец од бременоста, обожавателите се во шок! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мамо, ти благодарам за сета љубов! Ќерката на Џон Траволта се прости од мајка си со зборови кои го кршат срцето

Еспресо

Неколку месеци не можеа да ги „уловат“ заедно: Меган и Хари сликани во Беверли Хилс – Нема ниту трага од претходниот гламур (ФОТО)

Слободен печат

Ова е сестрата на Цеца Ражнатовиќ, проценете сами дали си личат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Коронавирусот финансиски го исцеди: Роберт Де Ниро ќе заработи максимум 7,5 милиони долари!

Слободен печат

Анабела за Луна Џогани: Веќе немаме контакт, чувствувам дека ја изгубив! (ФОТО)

Васко Спасоски