Идеална фризура за летните денови: Репче на поинаков начин (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоЖенаМагазинУбавина

Идеална фризура за летните денови: Репче на поинаков начин (ФОТО)

Ви нудиме одлични предлози како да го „зачините“ вашето репче и да го направите сосема поинакво и поинтересно.

Косата фатена во репче е совршена фризура кога температурите се високи. Иако таа станува монотона доколку ја носиме така секој ден, сепак постојат начини како тоа да не биде така.

Ви нудиме одлични предлози како да го „зачините“ вашето репче и да го направите сосема поинакво и поинтересно.

Погледнете ги идеите од модните блогерки…

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close