12 C
Скопје

Фановите „полудеа“ по модниот избор на Цеца со животински принт: Велат дека никогаш не изгледала толку добро!

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ која од неодамна е во врска со Богдан Срејовиќ, кој е девет години помлад од неа. Судејќи според нејзините последно фотографии таа блеска. Веројатно новата љубов е „виновна“ најмногу за нејзиниот изглед.

Цеца на социјалната мрежа Инстаграм објави селфи фотографии направени во нејзиниот џип, а она што го привлече вниманието на многумина беше нејзиниот моден избор.

Имено, Цеца облече ролка со животински принт, а изгледот го надополни со големи очила за сонце.

Покрај нејзиниот моден избор, обожавателите забележаа дека таа блеска од среќна, а насмевката не ја симнува од лицето, што секако и го припишуваат на нејзината нова романса со Богдан.

Instagram
Instagram

„Долго време не сте изгледаше толку добро, покажете ни го долниот дел“, „Леле, стил на зебра! Лудило!“, „Таа треба да го носите ова почесто“, „Врвен избор, браво“, „Од кога сте биле во врска, вие станувате се поубава“, беа само дел лавината коментари под фотографиите кои Цеца ги сподели со своите фанови на својот инстаграм профил.

Прочитајте и...  ФОТО | Актерки во шестата деценија на наградите „Златен глобус“: Кетрин Зета Џонс, Селма Хајек и Џејми Ли Кертис покажаа што е стил и елеганција

Поврзани вести

Анџелина Џоли ја продаде сликата на Черчил која ѝ ја подарил Бред Пит

Слободен Печат

Кристина Бошнакова ни препорачува: Израдувајте ги најблиските со превкусен колач од чоколадо и шумско овошје

СП.

Д-р Крстеска: Со протоколот на липосукциска исхрана, мастите се претвораат во енергија

Јасмина Кантарџиева Димков

„Фрајле“ добија конкуренција: „Камби“ е новиот сплитски машки состав кој добро пее и уште подобро изгледа

Слободен Печат

„Дајте музика“ со стари и нови македонски хитови за сите генерации

СП.

Алек Болдвин и неговата сопруга Хиларија ги збунија обожавателите: За шест месеци повторно станаа родители?

Слободен Печат

Остави Коментар