• богдан

Пронајдено е телото на момчето кој со автомобил падна во езеро

Нуркачите од специјалната единица на полицијата го пронајдоа телото на Богдан И. (19) кој синоќа додека бил во автомобил со своите пријатели паднале во езеро кај Мајданпек. Двајца негови пријатели биле спасени и извлечени од водата, додека тој потонал заедно со автомобилот и се удавил. Се претпоставува дека несреќата се случила кога автомобилот удрил во …

Пронајдено е телото на момчето кој со автомобил падна во езеро Read More »