18 C
Скопје

Tag : богдан

Хроника

Пронајдено е телото на момчето кој со автомобил падна во езеро

Нуркачите од специјалната единица на полицијата го пронајдоа телото на Богдан И. (19) кој синоќа додека бил во автомобил со своите пријатели паднале во езеро...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нова заедничка фотографија на Цеца и Богдан: Фолк ѕвездата ужива на Копаоник со своето ново момче

Слободен печат
Пејачката и нејзиното момче уживаат на Копаоник, а друштво им прави и малата Искра, ќерката на Богдан од неговиот прв брак со Зорана, позната како...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Цеца ужива со малата ќерка на Богдан: Се снимаа за на Инстаграм, а потоа малата Искра ја бакна!

Слободен печат
Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ (47) на својот инстаграм – профил прва објави „стори“ со нејзината нова љубов – Богдан Срејовиќ (38) откако во јавноста се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фановите „полудеа“ по модниот избор на Цеца со животински принт: Велат дека никогаш не изгледала толку добро!

Слободен печат
Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ која од неодамна е во врска со Богдан Срејовиќ, кој е девет години помлад од неа. Судејќи според нејзините последно...