1 C
Скопје

Џеј Ло за неколку дена ќе наполни 51 година, но оваа фотографија нема да ви дозволи да поверувате во тоа (ФОТО)

Дека Џенифер Лопез има тело од соништата, одамна е познато, но последната фотографија докажува дека ниту домашната изолација, долгиот престој во карантин и големата општа неактивност на луѓето во светот не влијаела на нејзината беспрекорна линија.

Пејачката која за осум дена ќе го прослави 51-от роденден ја рекламира својата линија на чевли, а за оваа кампања Џеј Ло позираше во минијатурен кожен комплет. Фановите останаа збунети, но и воодушевени од нејзините облини, совршените стомачни, но и затегнатите бедра.

Фото: Инстаграм

Фотографијата досега собра повеќе од милион и двеста илјади лајкови, а веруваме дека оваа сума ќе биде двојно поголема.

Погледнете што вели таа за својата линија на чевли, а во меѓувреме уживајте во нејзиното совршено тело…

Прочитајте и...  Судот одлучи: Жртвите на Вајнстин ќе добијат 17 милиони долари отштета

Поврзани вести

Го анализирате секој детал? Избалансирајте ги вашите мисли

Слободен Печат

Тајчи: Бев силувана и сметав дека тоа е по моја вина!

Слободен печат

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ со нова девојка: Мустафа Сандал објави фотографија со 20 години помладата Мелис

Слободен печат

Наоми Кемпбел ги откажува цигарите и го сподели својот метод: Навистина се обидувам

Слободен Печат

Фановите „полудеа“ по модниот избор на Цеца со животински принт: Велат дека никогаш не изгледала толку добро!

Слободен печат

Кејт Хадсон раскажа за својот татко кој го напуштил семејството кога таа била дете

Слободен Печат

Остави Коментар