Tag : беспрекорна

Магазин Магазин слајдер Сцена

Џеј Ло за неколку дена ќе наполни 51 година, но оваа фотографија нема да ви дозволи да поверувате во тоа (ФОТО)

Слободен печат
Дека Џенифер Лопез има тело од соништата, одамна е познато, но последната фотографија докажува дека ниту домашната изолација, долгиот престој во карантин и големата општа...
Вести Македонија Слајдер

Владата утре ќе решава за кратење на полицискиот час

МИА Агенција
Предлозите за ослеснување на мерките за движење на населението, како и дополнителните мерки за заштита како носење заштитна опрема Владата ќе ги разгледува утре на...
Еспресо Шоу биз

Еве што се крие под мејкапот: Вака изгледа Селма Хаек без грам шминка! (ФОТО)

Слободен печат
Навикнати сме да ја гледаме во гламурозни тоалети и со беспрекорна шминка. Но кога не шета низ црвениот тепих, таа изгледа вака, и тоа гордо...
Еспресо Жена Магазин Мода

Кралицата Летиција беспрекорна и во фустан кој може да си го дозволи секоја жена (ФОТО)

Слободен печат
Кралицата Летиција (46) важи за една од жените со истенчен стил на облекување, па секое нејзино појавување привлекува големо внимание. За разлика од многу славни...