Кралицата Летиција беспрекорна и во фустан кој може да си го дозволи секоја жена (ФОТО) - Слободен печат

Кралицата Летиција беспрекорна и во фустан кој може да си го дозволи секоја жена (ФОТО)

Кралицата Летиција (46) важи за една од жените со истенчен стил на облекување, па секое нејзино појавување привлекува големо внимание.

За разлика од многу славни дами кои не се оттргнуваат од брендираните парчиња облека, кралицата Летиција знае да облече и модели од комерцијални и поповолни брендови.

профимедиа

Така таа во кралската палата Зарзуела во Мадрид се појави во темносин фустан со бели коцкасти форми.

Моделот со кратки ракави и со копчиња на предната страна е украсен со џебови и има нееднаков раб, додека околу половината таа стави темносин ремен.

профимедиа

Со тоа комбинираше и високи потпетици од Каролина Херера од превртена кожа во истата боја.

профимедиа

Војвотката од Кембриџ сличен аутфит имаше минатата година на отворањето на изложба во еден лондонски музеј.

профимедиа

 

Прочитај повеќе

Бети Вајт откри како да доживеете стотка

Слободен печат

Модни трикчиња за да го скриете стомакот

Слободен печат

Мрачната страна на авторот на „Алиса во земјата на чудата“: Родителите ги тргале своите деца од него!

Слободен печат

Тука можете да дознаете дали кучето умира во некој филм

Слободен печат

НАШИ МИЛЕНИЦИ: Цезар, толку голем, а толку питом

Слободен печат

Дали машките бебиња навистина плачат со пониски тонови, а женските со повисоки?

Слободен печат

Остави Коментар

18 + 20 =

Прочитај повеќе

Урнебесната роденденска честитка за Бети Вајт од Рајан Рејнолдс и Сандра Булок! (ВИДЕО)

Слободен печат

Модни лекции што ни ги дава Кејт Мидлтон

Слободен печат

Еминем изненади со нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Маж од Уганда мета на критики и потсмев: Се венчал со маж мислејќи дека е жена! (ФОТО)

Слободен печат

Вака се сака поранешната сопруга: Мустафа Сандал на Емина Јаховиќ за роденден и подарил часовник од ….. евра!

Слободен печат

Поради оваа ПРЕУБАВА девојка уште утре ќе започнете да учите ерменски песни (ВИДЕО)

Слободен печат