Tag : може

Магазин

Одбил да биде евакуиран за да може да ги спаси животните! (ФОТО)

Слободен печат
Ужасни пожари ја зафатија Австралија периодов кои уништија огромна површина од континентот. Скоро половина милијарда животни го загубија својот живот, уништени беа илјадници домови и...
Еспресо Шоу биз

Може ли да биде послатка? Погледнете како принцезата Шарлот се обиде да ја копира мама (ВИДЕО)

Слободен печат
Принцезата Шарлот уште еднаш ги украде симпатиите со потегот кој го направи на божиќната миса на која се појави речиси целото кралско семејство. Кејт Мидлтон...
Еспресо Хороскоп

Може да ве искористат и да ве „фрлат“! Ова се најсебичните хороскопски знаци!

Слободен печат
Единствено што им паѓа на памет е да искористат некого, а подоцна им е сеедно дали со таа личност ќе бидат во добри или во...
Еспресо Секс

Пет знаци кои потврдуваат дека вашата врска може да преживее неверство

Слободен печат
Многу луѓе се подготвени на партнерот да му простат неверство, што често може да ја зајакне врската. Но, уште повеќе такви врски по некое време...
Магазин Семејство

Украински педијатар апелира: Родители, ако им викате на децата може да дојде до овие СТРАШНИ ПОСЛЕДИЦИ

Слободен печат
Најпознатиот советски педијатар од Украина д-р. Јевгениј Комаровски истакнува зошто е важно никогаш да не им викате на своите деца. Доколку пак, го правите тоа,...
Еспресо Хороскоп

4 хороскопски знаци кои никој не може да ги изманипулира

Слободен печат
Овие хороскопски знаци се многу самоуверени, се ценат и се сакаат себеси и имаат цврсто изградени ставови што ретко кој може да ги сруши. Токму...
Еспресо Жена Магазин Убавина

Не нанесувате хидратантна крема редовно? Еве што ќе и се случи на вашата кожа!

Слободен печат
Дали и вие сте една од оние личности кои немаат навика да користат различни креми и лосиони наменети за нега на кожата? Можеби не сте...
Еспресо Шоу биз

Најпознатата балканска блогерка: Не ми треба фраер кој ништо не може да купи или плати (ФОТО)

Слободен печат
Зорана Јовановиќ – Зоранах, најпознатата српска блогерка која ја обожаваат сите млади на Балканот со својата изјава ја згрози јавноста. 29-годишната инфлуенсерка, која неодамна ја...
Здравје Магазин

Сусамот има безброј лековити својства – Еве за што се може да ви помогне тој!

Слободен печат
Сусамот е омилена намирница на ориенталните и северноафриканските народи, а за неговото лековито дејство против ќелавост, првут, забоболка, зуење во ушите, ишијас… знаат многумина… Сусамот...
Еспресо Шоу биз

Не може потесно и пократко: Џорџина Родригез го покажа совршениот задник (ФОТО)

Слободен печат
Атрактивната девојка на фудбалерот Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, со последната фотографија на Инстаграм покажа зошто на нејзиното момче подраг му е сексот со неа отколку...