1 C
Скопје

Tag : џеј ло

Магазин Магазин слајдер Сцена

Џеј Ло откри која храна никогаш не ја консумира: Таа смета дека тоа е тајната за нејзиниот младолик изглед

Слободен печат
Познатата светска дива Џенифер Лопез, иако навлезе во шестата деценија, изгледа совршено. На голема радост на многу жени ширум светот, пејачката и актерка, која многумина...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Лопез и нејзиниот свршеник завршија на психотерапевт: Инвестирање во врската или нејзин крај!

Слободен печат
Американската пејачка Џенифер Лопез (51) се појави на насловната страница на магазинот „Allure“, за мартовското издание, а потоа во едно интервју откри дека посетиле и...
Забава Магазин Магазин слајдер

Кој кого копира? Џеј Ло, Елена Велевска, Лила Филиповска и Марјана Станојковска со исти фризури! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ако ги погледнете најновите фотографии на Џеј Ло, Елена Велевска, Лила Филиповска и Марјана Станојковска, прво нешто што ќе ви падне на памет е дека...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Џеј Ло се расплака по прогласувањето на Џо Бајден за нов претседател на САД!

Слободен Печат
Џо Бајден победи на изборите во САД и со тоа ќе стане 46. претседател на Соединетите Американски Држави. Воодушевена од победата беше и Џенифер Лопез....
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Поранешниот сопруг на Џеј Ло повторно заљубен: Ова е новата партнерка на Марк Ентони!

Слободен печат
Веста дека американскиот пејач влегол во врска со ријалити ѕвездата одекна во светот… Пејачот Марк Ентони (52) и поранешен сопруг на Џенифер Лопез повторно е...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Лопез лута на својот вереник: Алекс лошо влијае на мене

Слободен Печат
Според странските медиуми, Џенифер Лопез му била лута на својот вереник, поранешниот атлетичар Алекс Родригез, бидејќи изминатиов период се здебелил. Според извор близок на пејачката,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џеј Ло и Малума снимија две песни во една: Спотот е уживање за сите ваши сетила! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
„Pa ti + Lonely“ се вика заедничкиот проект на мега популарните Џенифер Лопез и Малума. Станува збор за нивна прва соработка во која направија две...
Жена Магазин Магазин слајдер

Експлозија од бои во режија на Џеј Ло: Латино дивата главна атракција на улиците во Њујорк! (ФОТО)

Слободен печат
Латино дивата се прошета во ефектно парче облека и никого не остави рамнодушен… Џенифер Лопез (51) е сликана на улиците во Њујорк во ефектен стајлинг,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

10 спални, фонтана, куќа за гости, 12 бањи: Џеј Ло и нејзиниот вереник купија луксузен имот од 40 милиони долари

Слободен печат
Латино дивата и згодниот бејзбол играч купија нов луксузен имот на еден остров во Мајами… Латино дивата и американска пејачка Џенифер Лопез (51) и нејзиниот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Лопез изгледа неверојатно добро и во 50-та година: Вежбањето е клучно за мојота фигура! (ФОТО)

Слободен Печат
Уште од кога започна пандемијата со коронавирусот, 50-годишната латино дива Џенифер Лопез повеќе време поминува дома со семејството. Иако се уште работи и не мирува...