Задник од милион долари: Џеј Ло се сликаше во бањата, толку е згодна што 3 милиони луѓе мислат дека е нереална (ФОТО)

Има ли позатегнат и поподигнат задник од нејзиниот?

Јасно е како ден дека Џеј Ло (50) е една од најзгодните, најобразованите, најмоќните и најсекси жени во светот, па на кој може да му здосади да ја гледа така совршена на сликите…

Славната Џенифер Лопез ги почасти своите 124 милиони фанови (да, добро прочитавте) со една нова слика на која во преден план го истакна својот максимално затегнат задник, осигуран на милион долари.

Таа се облече едноставно, онака како што најмногу сака – спортски хеланки и топ, и позираше во бањата, покрај кадата.

Станува збор за селфи, а преубавата Џеј Ло по којзнае кој пат ги воодушеви сите со својата позадина.

Па има ли позгоден, позатегнат и поподигнат задник од нејзиниот? До овој момент повеќе од 3 милиони луѓе на Инстаграм мислат дека нема…

instagram
instagram

Во еден од нејзините попоровокативни спотови, заедно со Иги Азалеа, можете комплетно да уживате во нејзината прекрасна позадина.

Видео на денот