11 C
Скопје

Tag : згодна

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО|Карлеуша со најпровокативни кадри досега ги покажа облините: Пејачката го сруши Инстаграм!

Слободен Печат
Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша (42) покажа како изгледа нејзиното тело на растојание од само неколку сантиметри, а поблиску од тоа може да ѝ пријде само нејзиниот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џеј Ло во потполно опуштено издание покрај базен: Алекс Родригез не можеше да го тргне погледот од својата свршеница! (ВИДЕО)

Слободен Печат
На Џенифер Лопез (51) и нејзиниот задник вреден 27 милиони долари не може да им биде досадно, а се чини дека нејзиниот свршеник Алекс Родригез...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Алесандра Амброзио побегна на Малдивите (ФОТО)

Слободен печат
Пандемијата на одреден период ја оддели од патувањата, но сега згодната бринета се упати на омилената тропска дестинација… Бразилскиот топ модел Алесандра Амброзио едвај го...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Лопез изгледа неверојатно добро и во 50-та година: Вежбањето е клучно за мојота фигура! (ФОТО)

Слободен Печат
Уште од кога започна пандемијата со коронавирусот, 50-годишната латино дива Џенифер Лопез повеќе време поминува дома со семејството. Иако се уште работи и не мирува...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Задник од милион долари: Џеј Ло се сликаше во бањата, толку е згодна што 3 милиони луѓе мислат дека е нереална (ФОТО)

Слободен печат
Има ли позатегнат и поподигнат задник од нејзиниот? Јасно е како ден дека Џеј Ло (50) е една од најзгодните, најобразованите, најмоќните и најсекси жени...
Жена Магазин

Моника Белучи и 10-те правила на исхрана за згодно тело

Слободен печат
Можно ли е да остенете витки во земјата на пицата, шпагетите, тестенините…Да се биде згоден каква што е Моника Белучи? Зошто гојазноста не е значаен...
Еспресо Шоу биз

Кога немаш граница: Знаеме дека е згодна, но сега претерала со фотошоп, па изгледа смешно! (ФОТО)

Слободен печат
Англиската актерка и модел Елизабет Харли не е ниту сигурна ниту задоволна со својот изглед, па токму затоа пред да ја објави на Инстаграм својата...
Еспресо Шоу биз

Снашката на Лепа Брена провоцира на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Александра Пријовиќ, фолк пејачката, многу инвестира во својот изглед, а резултатите се видливи. Згодната пејачка своите фанови ги почасти со провокативна фотографија на социјалните мрежи,...
Еспресо Шоу биз

Толку е згодна што сите се вртеа по неа : Кендал Џенер во бикини од 150 евра (ФОТО)

Слободен печат
Супермоделот Кенад Џенер одмара на Мајами во друштво на својата сестра Кортни Кардашијан и најдобрата пријателка Бела Хадид. Кендал Џенер (24) изгледа неверојатно во бикините...
Еспресо Шоу биз

МАМА МИА! Дали е ова најзгодната мајка во светот? (ФОТО)

Слободен печат
Според многумина таа е најзгодната мајка на светот. За тоа сведочат и нејзините фотографии на социјалните мрежи. Хоуп Хавард е дефинитивно ако не најзгодна, ама...