Џеј Ло во потполно опуштено издание покрај базен: Алекс Родригез не можеше да го тргне погледот од својата свршеница! (ВИДЕО)

Фото: Instagram

На Џенифер Лопез (51) и нејзиниот задник вреден 27 милиони долари не може да им биде досадно, а се чини дека нејзиниот свршеник Алекс Родригез (45) исто така не може да се навикне на телото на неговата подобра половина.

Тој ја снимаше својата сакана додека таа се растеруваше со утринско кафе и музика покрај базен, а ритамот ја однесе, па таа покажа и малку од своите танчерски способности, во кои, како што е познато, е ненадминлива.

View this post on Instagram

Headed into the weekend like ???

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Славната Џеј Ло носеше црни хеланки и црн топ, што е нејзината омилена спортска комбинација.

Таа го надополни изгледот со крената косата во пунџа, но без шминка – што не е толку ретко со оглед на тоа што може да се пофали со едно од најубавите и најнегуваните лица, а нејзиниот партнер забележа сè!

Иако снимањето трае само неколку секунди, доволно е да уживате во целосно опуштеното издание на Џеј Ло.

„Кон викендот …“, напиша Алекс.

Видео на денот