Џеј Ло во потполно опуштено издание покрај базен: Алекс Родригез не можеше да го тргне погледот од својата свршеница! (ВИДЕО)

На Џенифер Лопез (51) и нејзиниот задник вреден 27 милиони долари не може да им биде досадно, а се чини дека нејзиниот свршеник Алекс Родригез (45) исто така не може да се навикне на телото на неговата подобра половина.

Тој ја снимаше својата сакана додека таа се растеруваше со утринско кафе и музика покрај базен, а ритамот ја однесе, па таа покажа и малку од своите танчерски способности, во кои, како што е познато, е ненадминлива.

Славната Џеј Ло носеше црни хеланки и црн топ, што е нејзината омилена спортска комбинација.

Таа го надополни изгледот со крената косата во пунџа, но без шминка – што не е толку ретко со оглед на тоа што може да се пофали со едно од најубавите и најнегуваните лица, а нејзиниот партнер забележа сè!

Иако снимањето трае само неколку секунди, доволно е да уживате во целосно опуштеното издание на Џеј Ло.

„Кон викендот …“, напиша Алекс.

Прочитајте и...  Меланија Трамп за првпат се појави во јавноста по битката со коронавирусот и ги воодушеви присутните со елегантниот стајлинг! (ФОТО)

Поврзани вести

Меланија Трамп за првпат се појави во јавноста по битката со коронавирусот и ги воодушеви присутните со елегантниот стајлинг! (ФОТО)

Слободен Печат

Стручњаците открија на кои делови од телото најмногу и најмалку боли тетовирањето!

Слободен Печат

Зоран Костески – Шваца ни го открива Мариово, од памтивек неосвоена област

Ј.К.Д

Худини и Коперфилд во Куќата на славните: Тие го забавуваа светот со својата магија! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Во екот на пандемијата на коронавирусот, зошто е потребен витаминот К?

Слободен Печат

Спектаклот за најголемата ријалити-ѕвезда: Ким Кардашијан го прослави својот 40-ти роденден! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Остави Коментар