17 C
Скопје

Tag : бањата

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Кајли Џенер ја покажа луксузната бања, фановите ја исмејаа поради еден детаљ

Слободен печат
Кајли Џенер ја исмејаа следбениците на Инстаграм откако објави видео од својата луксузна бања, во која целото внимание го украде нејзиниот туш. Како што може...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Нејзиниот син за малку ќе ослепел – Мајка предупреди на опасноста од валканите играчки кои се користат во кадата (ФОТО)

Слободен печат
Малечкиот Бајлор си играл во кадата со играчки додека се капел, а иако неговата мајка, писателка и новинарка, редовно ги чистела тие играчки, тој добил...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Задник од милион долари: Џеј Ло се сликаше во бањата, толку е згодна што 3 милиони луѓе мислат дека е нереална (ФОТО)

Слободен печат
Има ли позатегнат и поподигнат задник од нејзиниот? Јасно е како ден дека Џеј Ло (50) е една од најзгодните, најобразованите, најмоќните и најсекси жени...