4 C
Скопје

ФОТО: Кајли Џенер ја покажа луксузната бања, фановите ја исмејаа поради еден детаљ

Кајли Џенер ја исмејаа следбениците на Инстаграм откако објави видео од својата луксузна бања, во која целото внимание го украде нејзиниот туш.

Како што може да се види во видеото, млазот вода кој излегува од тушот поприлично е слаб, поради што обожавателите започнаа да пишуваат дека парите не можат да ја купат среќата, но во случајот на Кајли не може да платат ниту добар водоинсталатер.

„Кајли живее во вила од 35 милиони долари, а ова е нејзиниот туш“, напиша една корисничка на Твитер и објави принтскрин од видеото.

„Парите не можат да ти купат среќа, а ниту добар водоинсталатер, мојот туш дома е далеку подобар. Не само што нема доволно притисок, туку и главата на тушот е малечка“, напиша друг корисник.

Некои започнаа да се шегуваат дека се чувствуваат подобро сега кога знаат дека имаат подобар туш од Кајли Џенер, а некои пишуваа дека и тие имаат ист таков.

„Сега ми е полесно кога знам дека не сум единствениот со ваков туш“, заклучи друг корисник во коментарите.

Прочитајте и...  Жељко Бебек открива: Го напуштив „Бијело дугме“ бидејќи не сакав да пеам „рамна ти е Југославија“

Поврзани вести

„Се чувствував виновен и длабоко посрамотен“: Ентони Хопкинс призна зошто му се препуштил на алкохолот

Слободен печат

ВИДЕО | Сон на секој што чува домашно милениче и нема двор: Лола е куче што користи нокшир!

Слободен печат

Лесно влегуваат во долгови и не знаат за доста: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите трошаџии

Слободен печат

ФОТО | Ги извлекле нивните среќни броеви на лотарија за „џек – пот“, а Рејчел и Лиам не го уплатиле добитното ливче!

Слободен печат

Богатата наследничка во долгови: Тамара во 2020 година загубила милиони!

Слободен печат

ФОТО: Максимализам, новиот популарен тренд во уредување на домот

Слободен печат

Остави Коментар