Во ваков поглед уживаат нејзините соседи: Нивес Целзиус ја мете терасата во бикини (ФОТО)

Нивес Целзиус продолжи да објавува провокативни фотографии од својот дом. На последната во низа таа позира во црно, минијатурно бикини со метла во раката.

Нивес во карантинот го искористи времето да ја среди терасата која всушност и стана и омиленото место за фотографирање и престој.

Таа таму појадува, го пие своето кафе, вежба, а сето тоа го споделува со фановите, кои во голем број и се заблагодаруваат преку комплиментите кои ги пишуваат на нејзините објави.

Погледнете…

View this post on Instagram

U slobodno vrijeme sam 😇

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Прочитајте и...  Дневен хороскоп за 5 јули: Правете помали планови за да се изненадите од поголемите резултати

Прочитај повеќе

Бекамови 21 година во брак: Се изневеруваат, па сè заташкуваат, а на крај остануваат заедно

Слободен печат

Бизнисмен си купил златна маска за да се заштити од корнавирусот (ВИДЕО)

Слободен печат

Создадете нова слика за себе со овие вежби за самодоверба!

Слободен печат

Фановите ја искритикуваа Ана Николиќ дека е преслаба

Слободен печат

Најубавите цитати од Марк Твен кои веднаш ќе ви го подобрат расположението: Подобро е да молчиш и да те сметаат за будала, отколку да прозбориш и така да го отстраниш секој сомнеж

Слободен Печат

Откриен уште еден симптом на ковид-19, најчесто се јавува кај пушачите

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ако оваа жена прозбори, ќе се тресе сè од Вашингтон до Бакингемската палата: Кој сè е во „црната книга“ на Епстајн?

Слободен печат

Животна мантра за секој хороскопски знак: Следи го срцето, но понеси го и умот

Слободен печат

Наоми Кемпбел сама и гола во подземна железница во Њујорк (ФОТО)

Слободен печат

Шест знаци дека сте алергични на убод од комарец

Слободен печат

Канје Вест сака да биде претседател на Америка, Илон Маск го поддржа

Слободен печат

Зошто пациентите инфицирани со ковид-19 не чувствуваат мирис? Што е аносмија?

Слободен печат