Tag : нивес целзиус

Магазин Магазин слајдер Сцена

Нивес го откри мажот поради кој останува без здив! (ФОТО)

Слободен Печат
Нивес Целзиус позираше во студиото на шоуто „Твоето лице звучи познато“ во секси фустан избран од модниот стилист Марко Грубниќ. Членот на жирито во шоуто...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нивес Целзиус ги „полуде“ обожавателите со топлес фотографија од базен!

Слободен Печат
Новата објава на Нивес Целзиумс и тоа како привлече огромно внимание на Инстаграм, а коментарите непрестанато се редат. Привлечната Хрватица објави провокативна фотографија каде што...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нов маж во животот на Нивес Целзиус: „Сè е тоа некако невино и свежо!“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката и писателка, Нивес Целзиус последните неколку месеци ужива колку што може, а сега откри дека и покрај сите лоши работи во 2020 година, таа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нивес се пофали со фризурата, но сите гледаа малку подолу: „И да си келава, ќе ми беше сеедно!“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Нивес Целзиус е хрватска пејачка и старлета која очигледно ужива кога се слика во провокативни изданија за на социјалните мрежи. Иако сака да се пофали...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во ваков поглед уживаат нејзините соседи: Нивес Целзиус ја мете терасата во бикини (ФОТО)

Слободен печат
Нивес Целзиус продолжи да објавува провокативни фотографии од својот дом. На последната во низа таа позира во црно, минијатурно бикини со метла во раката. Нивес...
Магазин

Хрватската старлета ноќта ја поминала со султан „тежок“ 250 милиони долари! (ФОТО)

Васко Спасоски
Хрватската старлета и тв-лице Нивес Целзиус (38) открила дека пред седум години имала прилика да го запознае Премиерот и 29. Султан од Брунеи, Хасанал Болкија...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нивес Целзиус објави фотографија од птичја перспектива, машките фанови се презадоволни! (ФОТО)

Васко Спасоски
Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус не престанува да провоцира со разголените фотографии, а поради изолацијата од коронавирусот, таа е активна како никогаш досега. Нивес...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

Нивес Целзиус знае како да ги развесели фановите: Чисти со правосмукалка во топ со гол стомак, а се знае што е во прв план! (ФОТО)

Слободен печат
Деновите во изолација за повеќето од нас се како бескраен ден, а хрватската старлета Нивес Целзиус е секогаш добро расположена и со своите објави на...
Магазин Сцена

Девојките полудеа по нив: Необичните високи потпетици на Нивес Целзиус и оваа сезона ќе бидат ХИТ! (ФОТО)

Васко Спасоски
Кардашијанките со години поставуваат модни трендови, а некои од нив наскоро може да станат и класици, бидејќи како што стојат работите, не планираат да се...
Еспресо Магазин

За Нивес почна летото: Излезе на тераса и го „изгоре“ задникот (ФОТО)

Васко Спасоски
Очигледно летото во Хрватска веќе започна. Така барем вели познатата хрватска старлета и пејачка, Нивес Целзиус. Таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија на...