Нивес го откри мажот поради кој останува без здив! (ФОТО)

Нивес Целзиус позираше во студиото на шоуто „Твоето лице звучи познато“ во секси фустан избран од модниот стилист Марко Грубниќ.

Членот на жирито во шоуто „Твоето лице звучи познато“ Нивес Целзијус (38) често ги интригира следбениците со своите провокативни фотографии и описи покрај нив, а сега повторно успеа во тоа.

„Марко е единствениот човек кој може да ме натера да страдам и да не дишам поради него. Со часови … И што да ти кажам, вредеше и би го повторила. Секогаш!”, напиша Нивес.

Пејачката и писателка позираше во интересен фустан на каучот во студиото на шоуто „Твоето лице звучи познато“ и ги воодушеви обожавателите.

„Ви благодарам што го издржавте мојот волшебен корсет … се исплатеше видете … ве сакам“, и напиша стилистот Марко Грубниќ. Не остана имуна ниту водителката Еција Ивушиќ..

„Марко треба да ги облекува сите жени. Сите комбинации се бомба за него, жените се повеќе од бомбастични”, “Леле”, “Честитки за Марко за стајлингот”, “Убава”, “Дама со стил и најубави нозе”, беа само дел од воодушевените фанови.

Прочитајте и...  Нови обвиненија против Рон Џереми, му се заканува казна од 330 години затвор

Поврзани вести

Неколку работи кои среќните парови ги прават пред спиење

Слободно време

Ова се 4-те најљубоморни знаци во Зодијакот: Дали сте меѓу нив?

Слободен Печат

ФОТО: Мадона (62) прилепена за ограда се бакнува со своето момче (26)

Слободен печат

АНКЕТА: Кого избраа британците: Кејт Мидлтон го изгуби „тронот“!

Слободен Печат

Нови обвиненија против Рон Џереми, му се заканува казна од 330 години затвор

Слободен печат

4 кујнски апарати кои многу од нас не ги чистат, а се легло на бактерии: Кои се тие?

Слободен Печат

Остави Коментар