Tag : нејзините

Еспресо Мода

Кардашијан го облекла најтесниот фустан досега, а поради една работа сите гледале во нејзините нозе (ФОТО)

Слободен печат
За многумина Ким Кардашијан е модна икона, но мора да признаете дека и таа некогаш знае да направи моден пех. Добар пример за едно од...
Еспресо Шоу биз

Лиз Харли во шестата деценија изгледа „како авион“, а тоа можете да го видите на нејзините нови фотки во бикини (ФОТО)

Слободен печат
Британската актерка Елизабет Лиз Харли (54) и во својата шеста деценија има со што да се пофали. Имено, холивудската ѕвезда по којзнае по кој пат...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Анистон објави фотка со кучето, сите гледаат во нејзините нозе (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Анистон беше меѓу ретките ѕвезди кои немаа профил на Инстаграм, но откако го отвори, бројот на нејзините следбеници не престанува да расте. Со првата...
Жена Магазин

Таа е ДОКТОРКА, од нејзините мускули мажите ДОБИВААТ ВРТОГЛАВИЦА, а сега им го СКРШИ И СРЦЕТО (ФОТО)

Слободен печат
Обожавателите ја нарекуваат Чун Ли, според ликот од култната борбена игра „Street Fighter”. Судејќи според фотографиите кои ги постави на Инстаграм, докторката Јуан Херонг е...
Еспресо Шоу биз

Сораја позираше без шминка, фановите воодушевени од нејзините атрибути – Уф, какви воздушни перничиња (ФОТО)

Слободен печат
Старлетата Сораја Вучелиќ (34) секојдневно на социјалните мрежи ги чести следбениците со жешки фотки. Таа или објавува скапоцена гардероба или своите миленичиња – луксузните автомобили....
Еспресо Шоу биз

Ана Николиќ објави провокативна слика од плажа, сите ги коментираат нејзините секси купаќи (ФОТО)

Слободен печат
Вистина е дека ја сликала само половината од долниот дел од телото, но и тоа беше доволно за да поттикне брдо коментари на Инстаграм, каде...
Еспресо Шоу биз

Принцезата Шарлот им се исплази на поддржувачите на нејзините родители (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Војвотката Кејт Мидлтон и принцот Вилијам учествуваа во едриличарска регата со хуманитарен карактер на островот Вајт. А нив ги бодреа и нивните деца принцезата Шарлот...
Еспресо Шоу биз

Ријана никогаш посекси во долна облека: 4,3 милиони луѓе за 2 часа „одлепија“ поради нејзините слики! (ФОТО)

Слободен печат
Убавицата од Барбадос ги искористи и истакна сите свои атрибути… Ријана ги користи своите заводливи способности со цел да изрекламира едно од своите производи, а...
Еспресо Шоу биз

Викторија Бекам го освои модниот свет, но нејзините вработени се против неа

Слободен печат
Викторија Бекам за кратко време стана многу ценета модна дизајнерка. на почетокот многу лица ја исмеваа, но за десет години од работењето таа успеа да...
Еспресо Мода

Брижит Макрон важи за една од најстилизираните дами во светот – Нејзините салонки од 1.000 евра се новиот моден погодок (ФОТО)

Слободен печат
На традионалната воена парада во Париз по повод Денот на падот на Бастилја 14 јули, традиционално присуствуваше и француското претседателско дуо. На свеченото случување првата...