3 C
Скопје

Tag : уживаат

Магазин Магазин слајдер Сцена

Американската актерка шокираше кога откри дека нејзините ќеркички уживаат во пиво

Слободен печат
Холивудската актерка и горда мајка на Линколн (7) и Делта (5) раскажа дека нејзините девојчиња толку се навикнати на вкусот на овој пијалок што дури...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во ваков поглед уживаат нејзините соседи: Нивес Целзиус ја мете терасата во бикини (ФОТО)

Слободен печат
Нивес Целзиус продолжи да објавува провокативни фотографии од својот дом. На последната во низа таа позира во црно, минијатурно бикини со метла во раката. Нивес...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВО ВАКВА ВИЛА ИЗОЛАЦИЈАТА Е ЛЕСНА – Погледнете во каков луксуз уживаат Роналдо и Георгина (ФОТО)

Слободен печат
Изнајмија луксузна вила во која уживаат фамилијарно… Кристијано Роналдо, како што пренесуваат странските медиуми, неодамна се вселил во нова луксузна вила во текот на пандемијата...
Еспресо Останатo Спорт Шоу биз

МАЛКУ ПОИНАКОВ БОЖИЌ: Кристијано Роналдо и Џорџина уживаат на егзотична дестинација (ФОТО)

Слободен печат
Познатиот фудбалер Кристијано Роналдо, доколку судиме според објавите на Инстаграм профилот на неговата вереница Џорџина, празниците ги поминува далеку од зимската идила која празниците, според...
Еспресо Шоу биз

НЕ СЕ КРИЈАТ ПОВЕЌЕ: Актерките јавно уживаат во љубовта (ФОТО)

Слободен печат
По долгото криење од јавноста, Ешли Бенсон и Кара Делевињ во последните неколку недели конечно започнаа и отворено да ја покажуваат својата љубов во јавноста....
Еспресо Секс

5 работи кои мажите ги забележуваат и навистина уживаат во нив за време на сексот

Слободен печат
Следуваат 5-те нешта што тој ги забележува, но и што навистина му се важни за време на сексот. 1. Иницијатива За мажите ништо не е...
Еспресо Шоу биз

Ќерките на Силвестер Сталоне уживаат на Јадранското приморје (ФОТО)

Слободен печат
Систин Сталоне, ќерката на Силвестер Сталоне и Џенифер Флевин на Инстаграм објави фотографии на кои се капе со сестрата Скарлет во текот на семејната посета...
Еспресо Секс

Нов тренд во водењето љубов: Паровите тврдат дека во текот на односот вака повеќе уживаат

Слободен печат
Често можете да видите како луѓето користат блутут слушалки во текот на возењето, прошетките или во теретана, но овој нов тренд може да ве замисли...
Еспресо Секс

Кои жени најмногу уживаат во сексот?

Слободен печат
Сите сме ги чуле приказните за тоа дека сексот во бракот или во подолгите врски станува рутина. Според тие приказни, во најдобар случај сексот се...
Еспресо Секс

Дамите кои уживаат во сексот ви откриваат МАГИЧНА ФОРМУЛА за страсна ноќ

Слободен печат
Која е формулата за совршен секс? Дали постои некој што ја знае? Најпрво, треба да ги следите своите емоции, желби и потреби, а потоа во...