-2 C
Скопје

Викторија и Дејвид Бекам ќе станат баба и дедо – Вереницата на Бруклин Бекам е бремена?

На славењето кај Бекамови изгледа му нема крај…

После веридбата која многу ги израдувала, Викторија и Дејвид Бекам најверојатно ќе имаат уште една причина за голема прослава во кругот на семејството.

Имено, како што известуваат странските медиуми, Никола Пелц, вереничката на најстариот син на Бекамови, Бруклин Бекам е бремена, а синот на Бекамови по се изгледа за првпат ќе стане татко.

Парот се вери неодамна, а по тој повод доби честитки буквално од целиот свет.

Фото: Инстаграм

Иако парот сè уште не се огласил за информацијата за бременоста, многу фанови на Бекамови веќе ги преплавиле со честитки.

Наводно, Никола Пелц е при крајот на првото тромесечие од бременоста, а официјална потврда очекуваат многу фанови ширум светот.

Прочитајте и...  Зимски детокс напиток од само 2 состојки: Исчистете го телото од токсини и забрзајте го метаболизмот!
Фото: Инстаграм

Поврзани вести

Вирален хит: Девојка го стави мобилниот телефон во микробранова печка и ја вклучи

Слободен Печат

ФОТО | Јелена Карлеуша ја обвини Кардашијан дека и го украла дизајнот: „Барем потпиши ме или прашај ме за соработка!“

Слободен печат

Кејт Мидлтон била „изненадена“ од подароците што го добила од Меган Маркл

Слободен Печат

Клучот од занданата во која починал Наполеон продаден за 92.000 евра

Слободен печат

Бен Афлек се сеќава на врската со Лопез: Луѓето беа толку злобни кон неа

Слободен Печат

ФОТО | Тврдеше дека неговиот дом е проколнат: Пејачот конечно го продаде луксузниот имот на кој се случувале морничави работи

Слободен печат

Остави Коментар