Tag : станат

Магазин Магазин слајдер Сцена

Викторија и Дејвид Бекам ќе станат баба и дедо – Вереницата на Бруклин Бекам е бремена?

Слободен печат
На славењето кај Бекамови изгледа му нема крај… После веридбата која многу ги израдувала, Викторија и Дејвид Бекам најверојатно ќе имаат уште една причина за...
Еспресо Шоу биз

Личности кои го промениле полот пред да станат славни (ФОТО)

Слободен печат
Иако живееме во 21 век промената на полот се уште е табу тема. Имено, станува збор за постапка која го менува животот од корен, а...
Еспресо Мода

Не помисливме дека тие ќе станат тренд, но и тоа се случи: Сандали кои наскоро ќе ги освојат улиците на Скопје

Слободен печат
Тие се доказ дека модата повторно се враќа… Можеби пред неколку години би се насмеале кога некој би ни кажал дека сандалите на лепенки повторно...