ВИДЕО+ФОТО | Среќен роденден Лила: Џиновски бургер наместо торта и 18 свеќички

Фото: Принтскрин / Instagram

Нашата познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Храна, прекрасни дестинации, модни комбинации како и прекрасни моменти поминати со пријателите и семејството.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Лила денеска сподели интересно видео на кое пее „во дует“ со Ана Николиќ, видно расположена, а секако има и повод, денес Лила слави роденден.

Пушти музика… и нека иде живот…, стои во описот на објавата на која Лила пее и танцува.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)


Први кои ја изненадија се нејзните соработници од еден познат скопски ресторан, нејзиниот менаџер Спасе и долгогодишниот пријател на водителката, новинарот Зоран Василевски, познат како Зоки Фаци…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк