• роденден

ФОТО | „Крем“ друштво на роденденската журка на Бијонсе: Меган Фокс дојде по градник, Кардашијан во проѕирен фустан

Откако ги наполни батериите во Хрватска каде и го дочека својот 41-ви роденден, музичката дива Бијонсе одлучила да направи голема роденденска забава во Бел-ер. Меѓу гостите беа и некои од најпознатите светски познати личности. Дрејк, Адел, сестрите Кардашијан, Лили Роуз Деп, Бела Хадид и Меган Фокс и нејзиниот свршеник, музичарот Машин Ган Кели беа само …

ФОТО | „Крем“ друштво на роденденската журка на Бијонсе: Меган Фокс дојде по градник, Кардашијан во проѕирен фустан Read More »