• лила стојановска

ФОТО | Конечно, Лила откри која е нејзината најголема љубов!

Нашата позната водителка Лила Стојановска на својот инстаграм – профил објави видео на кое ја бакнува, како што вели таа нејзината најголема љубов. Срцето на Лила го освои еден прекрасен мачор по име Рангар. Лила на социјалните мрежи често споделува фотографии од нејзиниот Рангар кој е миленикот на семејството. Видеото во кое Рангар ужива во …

ФОТО | Конечно, Лила откри која е нејзината најголема љубов! Read More »