• лила филиповска

Лила Филиповска со жешки фотографии и видеа од одморот во Анталија

Нашата позната водителка Лила Филиповска деновиве ужива во убавините на Турција… Доколку ја следите на социјалните мрежи сигурно веќе знаете како си поминува на одморот во Аталија, затоа што активно го споделува речиси секој детаљ од атмосферата таму.   View this post on Instagram   A post shared by Lila (@lilafilipovska) „Време е за уживање …

Лила Филиповска со жешки фотографии и видеа од одморот во Анталија Read More »