Tag : лила филиповска

Вести Македонија Слајдер

Лила Филиповска: Оваа хајка против мене трае веќе подолг период, тоа е ноторна лага, парите се вратени

Слободен печат
Водителката Лила Филиповска демантира дека учествувала во измама на градежната фирма „Дан-Мак“, од каде што обвинуваат дека им биле земени 250.000 евра за наводно учество...
Вести Македонија Слајдер

Лила Филиповска утре ќе сведочи во „Рекет“

Горан Наумовски
По денешното сведочење на обвинителот Бурим Рустеми во аферата „Рекет“, судијката Васка Николовска-Масевска извести дека за утре е планирано во судот да бидат испрашани четворица...
Еспресо

Хаос во домот на Лила Филиповска: Елката превртена на под, водителката го објави виновникот (ВИДЕО)

Слободен печат
Да се има домашно милениче е вистински благодет, но понекогаш знае да биде и доста непријатно. Најдобро за тоа сведочи и видеото кое го објави...
Еспресо Шоу биз

Освојуваат со своите облини каде и да се појават: Овие Македонки имаат најголеми гради на естрадата (ФОТО)

Слободен печат
Пејачките секогаш се трудат да изгледаат што е можно поубаво и со својата појава да привлечат големо внимание каде и да се појават. Овие наши познати...
Еспресо Шоу биз

Пробајте да се фокусирате! Лила Филиповска објави фотка и се пофали со обетките, но погледот оди надолу! (ФОТО)

Слободен печат
Познатата водителка Лила Филиповска преку својот профил на Инстаграм сакаше да се пофали со новите менѓушки, кои да бидеме искрени одлично и стојат, но во...
Еспресо Шоу биз

Лила Филиповска го покажа мачето (ФОТО)

Слободен печат
Познатата водителка Лила Филиповска од неодамна има ново домашно милениче, а станува збор за мачорот по име Рангар. Водителката веднаш се пофали на социјалните мрежи,...
Еспресо Шоу биз

„Висина“, „силикони“, „родена“: Погледнете што најчесто бараат луѓето на „Гугл“ за Лила Филиповска (ФОТО)

Слободен печат
Сте пробале ли преку „Google“ да дознаете што најчесто бараат за познатите личности од Македонија? Ќе ја земеме за пример познатата водителка Лила Филиповска.  ...
Еспресо Шоу биз

Лила, вака не е хумано: Дали е ова најжешката фотка на Филиповска за ова лето? (ФОТО)

Слободен печат
Очигледно Лила Филиповска денеска има намера да го сруши Инстаграм сообраќајот во Македонија. Со последната фотка која таа ја објави на својот профил, веруваме дека...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Погледнете што направи Лила Филиповска по распитот за случајот „Рекет“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатата водителка Лила Филиповска денеска беше во ОЈО на распит за случајот „Рекет“. Филиповска во канцеларијата на Русковска се задржа час и половина, а по...
Еспресо Шоу биз

И нема рамна: Ова се најжешките фотки на Лила за ова лето (ФОТО)

Слободен печат
Без двоумење и ова лето на социјалните мрежи доминираше познатата водителка Лила Филиповска каде објавуваше жешки фотографии. Тоа беа фотки најчесто од нејзините патувања и...