ВИДЕО | „Дали ме слушaш, душо?“: Хајди Клум има посебно барање за 50-тиот роденден од нејзиниот сопруг

Фото: Инстаграм/Хајди Клум

Германската манекенка Хајди Клум, која на први јуни треба да наполни 50 години, изрази желба да организира голема роденденска забава, а организатор на овој голем настан, како што изјави Клум ќе биде нејзиниот 16 години помлад сопруг, музичарот Том Каулиц.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

„Му реков на мојот сопруг, подобро да почнеш да се подготвуваш и гледај сè да бидеш добро“, рече Клум за време на гостувањето во шоуто на Џенифер Хадсон – „The Jennifer Hudson Show“, а потоа дополни:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

„До сега не сум правела големи роденденски забави, семејството и пријателите секогаш биле тука, но сега помислив – 50, тоа е доста голема бројка“ – изјави поранешната манекенка.

Клум јасно истакнала дека ова е барање кое мора да се исполни, и дека нема компромис кога е во прашање претстојната прослава. Во врска со тоа, таа јавно му порача на сопругот дека не смее да пропушти да и го организира роденденот.

„Му соопштив на својот сопруг дека би сакала да направам голема забава за мојот роденден“, рече Клум, а потоа директно од емисијата му се обрати на својот партнер со зборовите: „Дали ме слушa душо?“ – со насмевка Хајди јавно го „предупреди“ својот сопруг.

ФОТО | Хајди Клум во своето најсекси издание досега, блесна на премиерата на „Avatar: The Way of Water“

 

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот