-8 C
Скопје

Синот на Шварценегер од аферата со помошничката порасна, фановите во шок како тој изгледа (ФОТО)

Џозеф Баена (22), синот кој Арнолд Шварценегер го доби во тајната врска со помошничката Милдред, на социјалните мрежи откри дека тој и неговиот татко делат една иста работа – љубовта кон кревањето на тегови.

„Совршено време за вежбање и позирање“, напиша момчето покрај фотографијата на која е во поза карактеристична за неговиот татко, а која најдобро ги истакнува мускулите.

View this post on Instagram

Perfect time to practice some posing!

A post shared by Joseph Baena (@projoe2) on

Иако Шварценегер долго време ја криеше својата врска со Милдред и фактот дека таа му роди син кој изгледа како негова копија, тој е во одлични односи со неговиот син. Поради аферата со помошничката, на Шварценегер му пропадна бракор со сопругата Марија Шривер, со која има четири деца. Нивниот најмлад син Кристофер е врсник на Џозеф.

„Page Six“ лани пишуваше дека Џозеф немал никакви контакти со своите полусестри Кетрин и Кристина, додека со своите полубраќа Патрик и Кристофер е во контакт.

инстаграм
Прочитајте и...  ФОТО: Дали актерот се запуштил или е само поспан? Шон Пен „уловен“ во прилично неугледно издание

Поврзани вести

ФОТО | Роберто Орданоски ја прогонува Агнеса: „Кога ќе престанеш да се глупираш?“

В.Т.

10 симптоми што укажуваат на почеток на Алцхајмерова болест

Слободен печат

ВИДЕО: По трауматичните сведоштва за сексуалните злодела на Мика Алексиќ, Балканот масовно го споделува ова видео од новинарката Јелена Обучина

В.Т.

Дневен хороскоп за 19 јануари: Се наоѓате во период во кој ќе остварите многу соништа

Слободен печат

ФОТО | Во 2021 потребна ви е само една чанта: Ова моделот на годината кој одговара за сите прилики!

Слободен печат

ФОТО: Кајли Џенер ја покажа луксузната бања, фановите ја исмејаа поради еден детаљ

Слободен печат

Остави Коментар