4 C
Скопје

Tag : синот

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Синот на Бекамови го продава својот оштетен блузон за 150 илјади долари

Слободен печат
15-годишниот син на Викторија и Дејвид Бекам, Круз Бекам на Инстаграм објави уникатен, но оштетен блузон за кој велеше дека го продава за 150 илјади...
Живот Магазин Магазин слајдер

ФОТО: Како денес изгледа синот на Јасна и Бранко Црвенковски?

Анита Митровска
За децата на поранешниот премиер и претседател на Република Македонија се познати малку нешта. Бранко Црвенковски, поранешниот лидер на политичката партија СДСМ, заедно со сопругата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Почина Еди ван Хален – Синот се збогуваше со легендарниот гитарист!

Слободен печат
На 65-годишна возраст денес почина Еди Ван Хален, еден од основачите на легендарната хард рок група Ван Хален. Ван Хален долго се борел со рак...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Како бебе го мачкале исклучиво со крема од кавијар – 5 помалку познати нешта за синот на Доналд и Меланија Трамп

Слободен печат
Барон Трамп е најмладото дете на Доналд Трамп и единственото дете кое тој го има со Меланија. Барон Вилијам Трамп е можеби најмалку познато дете...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат
Длабочината на водата каде што е пронајдена Наја е меѓу 10 и 18 метри и таму имало многу дрвја. Нема знаци за насилна смрт ниту...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Северина поради објавување на фотографии од синот мора да плати 208.000 евра

Слободен печат
Хрватската пејачка Северина Којиќ која го загуби старателството над синот Алексадар (8) во ноември 2019 година, како што во пресудата беше тогаш наведено, поради неподобноста...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кејт Мидлтон синот Џорџ сакала да го крсти поинаку, но по реакцијата на кралицата таа се предомислила

Слободен печат
Кејт Мидлтон, сопругата на британскиот принц Вилијам, кој еден ден би требало да стане и крал, во 2013 година го роди нивното прво дете, принцот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мајката на Кристијано Роналдо се пофали со вртоглаво скапиот подарок од синот (ФОТО)

Слободен печат
Мајката на Кристијано Роналдо, Мариа Долорес се пофали на Инстаграм со подарокот кој го добила за Денот на мајките. „Им благодарам на моите деца за...
Вести Македонија Слајдер

Чулев за ,,Слободен печат”: Мајката и синот од Велес починале на крајот на јануари

Мирослава Бурнс
Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, за „Слободен печат“ тврди дека од оперативно криминалистичките активности што СВР Велес ги преземало на терен, а и од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Денес би наполнил 28 години: Џон Траволта објави трогателна фотографија на роденденот на починатиот син (ФОТО)

Слободен печат
Истото го направија и сопругата на Траволта и ќерката… На своите профили на Инстаграм, холивудскиот актерски пар Џон Траволта и Кели Престон, но и нивната...