Tag : татко

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Канје ѝ подари на Ким холограм од нејзиниот татко, кој почина пред 17 години

Слободен Печат
Познатата ријалити ѕвезда била многу приврзана за нејзиниот покоен татко, а нејзиниот сопруг сега и дозволи на некој начин повторно да го види. Ким Кардашијан...
Вести Свет

Адвокатот на Сноуден: Мојот клиент наскоро ќе стане татко, детето ќе има руско државјанство

Слободен печат
Едвард Сноуден, поранешен член на американската Централна разузнавачка агенција (ЦИА), кој доби дозвола за престој во Русија,ќе стане татко, изјави денеска неговиот адвокат, Анатолиј Кучерена....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нејзиниот татко со децении е во холивудската секта: Како Џенифер Лопез успеа да ги избегне канџите на Скиентологијата

Слободен печат
Иако меѓу членовите на Скиентолошката црква Џеј Ло има многу пријатели, а нејзиниот татко е истакнат скиентолог, пејачката и актерка не е на списокот со...
Живот Магазин Магазин слајдер Сцена

Албанскиот принц стана татко: На приновата чекаше четири години, а таа се роди на многу важен ден

Слободен печат
Единствениот наследник на последниот крал на Албанија, Зогу Први, принцот Лека и неговата сопруга Елиа станаа родители. Принцот Лека е горд татко на својата штотуку...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бекам повторно ја бакнува својата ќерка Харпер во уста: Обожавателите кренаа вистинска бура на Инстаграм

Слободен Печат
Фотографијата на Дејвид Бекам на која ја бакнува ќерката Харпер Севен во уста ја подели јавноста и предизвика низа бурни реакции и коментари. Модната дизајнерка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Том Хенкс ја шокираше публиката со неговата тажна семејна приказна

Слободен Печат
Дедото на славниот холивудски актер бил убиен пред очите на неговиот татко кога бил мал, а актерот прв пат зборуваше за тој суров настан пред...
Хроника

Татко и син зад решетки, одгледувале марихуана во својата викендичка (ВИДЕО)

Основното јавно обвинителство Кавадарци донесе наредба за спроведување на истражна постапка против две лица, татко и син на возраст од 56 и 33 години, поради...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Емотивно видео од најмалата ќерка на Коби Брајант: Тато секогаш ќе те сака!

Слободен Печат
На 26 јануари годинава се случи хеликоптерска несреќа во Калабасас, Калифорнија, каде што загина НБА легендата Коби Брајант заедно со својата ќерка Џиџи (13) и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерот од хит сериите „Gossip Girl“ и „YOU“ стана татко: Ова момче е вистинско чудо за нас! (ФОТО)

Слободен Печат
Домино Кирке, сопругата на Пен Бадгли, го роди нивното прво дете. Двојката доби син на 11 август, но дури сега тоа го открија за јавноста...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бритни Спирс повеќе нема да настапува во живо, поради намалените приходи бара сама да располага со своите пари

Слободен печат
Славната музичка ѕвезда наводно се обидува да дојде до судската документација и да ја изнесе во јавноста, но нејзиниот татко се спротивставува на тоа… Поп...