Шарлот од „Сексот и Градот“ откри која е најодвратната сцена која ја снимила (ВИДЕО)

Иако престана да се емитува пред 15 години, серијата „Сексот и градот“ и понатака е една од најпопуларните на интернет.

Обожавателите на серијата се надеваа дека легендарната четворка ќе сними уште еден филм, но поради лошиот однос на актерките тоа дефинитивно нема да се случи.

За снимањето на серијата неодамна проговори и актерката Кристин Дејвис, која во серијата ја играше улогата на Шарлот, па откри која сцена и била најодвратна за снимање.

„Тоа е сцената кога бев во кревет со ликот кој во лице мораше да ми вика „Ку*во! Е**на кучко“. Навистина ми беше одвратно“, вели Кристин за сцена од епизодата „Дали сме ние дро*и?“ која се емитуваше во 2000 година.

Прочитајте и...  Најважна работа која би требало да ја направиме пред почетокот на вториот бран на коронавирусот

 

Актерката потоа на својата колешка Сара Џесика Паркер и постави прашање за тоа кој и бил подраг – Ѕверката или Ејдан, на што таа одговори дека Ејдан бил прекрасен, но Ѕверката сепак бил суден.

Прочитај повеќе

Раперот Канје Вест тврди дека бил заболен од Ковид -19 и открива како се излечил!

Васко Спасоски

Најважна работа која би требало да ја направиме пред почетокот на вториот бран на коронавирусот

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Цеца како матурантка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 10 јули: Денот ви носи голема смиреност и многу убави искуства

Слободен печат

Виц на денот – Мујо и Хасо во Германија

Слободен печат

Шарлиз Терон со хеланки во кои нозете ќе ви изгледаат подолги и потенки! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Докторка сподели одличен трик: Направете ја маската за лице уште поефикасна против коронавирусот (ВИДЕО)

Слободен Печат

Фитнес моделот кој го „полуде“ Инстаграм со своите брзи и ефикасни вежби: Како на брз начин да се спремите за летото (ВИДЕО)

Слободен Печат

Откриена нова кралска тајна: Принцот Чарлс пред Дајана бил во врска со нејзината родена сестра!

Слободен Печат

Проклетството на серијата која ја обожаваат милиони: „Glee“ ја следеја бројни скандали и трагедии, дури и обвинувања за педофилија!

Слободен Печат

„Таа мисли дека е бунтовничка на новото време“: Ќерката на Мадона мета на критики (ФОТО)

Слободен печат

„Петровиот принцип“: Зошто има многу неспособни луѓе на високите позиции?

Слободен Печат