• откри

ВИДЕО: Глува девојка откри како секое утро се буди навреме, луѓето останаа изненадени!

Ѕвончето од будилникот не спречува да го поминеме целиот ден во кревет, а ни помага да станеме навремено за на училиште, факултет или за на работа, но сепак, не можат сите да го слушнат овој досаден звук кој го крши нашиот сон. Глувата девојка Блејклин Ларкин на својот ТикТок профил откри на кој начин таа …

ВИДЕО: Глува девојка откри како секое утро се буди навреме, луѓето останаа изненадени! Read More »