Tag : снимила

Еспресо Шоу биз

Албанска пејачка сними спот со ЕКСПЛИЦИТНИ СЦЕНИ во православна црква во Косово! (ВИДЕО)

Слободен печат
Балканските медиуми деновиве пишуваат за спотот на пејачката Албана Азизи, кој е снимен во црквата Свети Никола во Ново Брдо во близина на Приштина. Албанската...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Шарлот од „Сексот и Градот“ откри која е најодвратната сцена која ја снимила (ВИДЕО)

Слободен печат
Иако престана да се емитува пред 15 години, серијата „Сексот и градот“ и понатака е една од најпопуларните на интернет. Обожавателите на серијата се надеваа...
Ви Препорачуваме Забава Магазин

Снимила како ресторанот ја „подготвува“ храната па ДОБИЛА ОТКАЗ: Вака се готви во СЕКОЈ ФАСТ-ФУД (ВИДЕО)

Слободен печат
Една вработена во американскиот ресторан „Panera Bread” на интернет објави видео во кое прикажува како кај нив се подготвуваат макарони со сирење. Откако снимката стана...
Еспресо Шоу биз

Мокра кошула, големи голи гради: Сабрина во шестата деценија снимила најжежок едиторијал (ВИДЕО)

Слободен печат
Италијанската пејачка и во шестата деценија е вистинска секс-бомба. Италијанската пејачка Сабрина Салерно (51), која го полудела мажите со хитот “Boys” кон крајот на 80-тите...
Вести Забава Магазин Свет

Го оставила автомобилот отклучен, ја упалила камерата и снимила ШОК СЦЕНА! (ВИДЕО)

Слободен печат
Ова е добар потсетник да не заборавате да го заклучувате автомобилот, напиша Дијана соптвеничката на автомобилот. Дијана Соса од Гатлинбург во американската држава Тенеси снимила...