4.2 C
Скопје

Северина не сте ја виделе ваква досега – Еве на кој начин ја одржува формата во изолација (ВИДЕО)

Северина е на сцената веќе со децении и исто толку долго е синоним за сексапил и заводливост. Хрватската поп-сензација секогаш води сметка за своите модни изданија, па така дури и најстрогите модни критичари обично немаат замерка за Севе.

Оригиналните комбинации кои малкумина би се осмелиле да ги пробаат, пејачката ги носи со стил, а нејзиниот заштитен знак се високите потпетици.

Потпетиците ги носи речиси во секоја пригода. Сепак, домашната изолација во која се наоѓа светот во изминативе недели влијаеше и на животот на Северина, па така, очекувано беше пејачката да ги замени високите потпетици со домашни папучи.

Имено, Северина објави видео во кое на своите обожаватели им покажа како вежба за време на вонредната состојба, и тоа додека ја брише кујната.

Севе повторно си заслужи многу комплименти од следбениците за тоа дека е одлична домаќинка, откако за време на новогишните празници импресионираше со фотографии на кои се гледа дека вешто се снаоѓа и со готвењето.

 

Прочитајте и...  „Пики блајднерс“ за последен пат на ТВ-екраните

Поврзани вести

Џорџ Клуни поставува рекорди: „Полноќно небо“ се најде меѓу најгледаните филмови на сите времиња

Слободен печат

Најмалку 50 отсто од заразата со ковид-19 ја пренесуваат луѓе без симптоми

Слободен печат

Вакво нешто сигурно не сте виделе: Не постои збор со кој би се опишал фустанот на Карди Би

Слободен печат

Со следниот тест откријте колку е стар вашиот мозок и како работи

Слободен печат

Весна Петрушевска: Никој не прашува како жртвата на сексуално насилство ќе се крене на нозе

Ј.К.Д.

ФОТО | Биле страв и трепет и никој не можел да ги надмудри како војни стратези: Ова се најмоќните кралици воини

Слободен печат

Остави Коментар