Новата фотосесија на Александра Накова ја разбранува фантазијата

Фото: Принтскрин - Инстаграм

Познатата гевгеличанка Александра Накова ги почести своите следбеници на Инстаграм со провокативна фотосесија која ја разбранува фантазијата.

Имено, покрај фотомоделството, Накова е сопственичка и на моден бутик во родниот град и тоа е нејзина главна преокупација.


Накова на својот инстаграм-профил сподели ексклузивни фотографии на кои позира во долна облека од тантела, кожени панталони и елек.

Според дел од домашните медиуми, фотосесијата е направена за потребите на холандски моден магазин.


Александра доминира со своето витко тело и заводлив изглед позира покрај најграндиозното животно, прекрасен бел коњ.

Пријателите и следбениците ја опсипаа со комплименти на објавите.

Видео на денот