25.8 C
Скопје

Tag : александра накова

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Како на новогодишна разгледница: Манекенката Накова позира покрај накитенaта елка!

Васко Спасовски
Доаѓа можеби еден од најубавите периоди во годината, а причина за тоа се новогодишните празници, новогодишната еуфорија, купување подароци, уживање со најблиските, но се разбира,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бикините премали за да ги соберат градите на старлетата Александра Накова! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата старлета Александра Накова веќе некое време е доста активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм каде објавува провокативни фотографии… Се разбира, бидејќи е лето,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ова лето нема море и песочни плажи: Александра Накова се „пече“ во својата родна Гевгелија! (ФОТО)

Васко Спасоски
Наместо убави песочни плажи на море и луди забави, манекенката Александра Накова ова лето очигледно ќе го помине во својата родна Гевгелија. Таа речиси секојдневно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Жешко лето: Гласајте за најсекси бикини на македонската естрада! (ФОТО)

Васко Спасоски
За разлика од претходните, ова лето ќе се разликува по многу нешта. За жал оваа година по се изгледа нема да можеме да видиме песочни...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Манекенката Накова гордо ги покажа облините во Охрид! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата манекенка и старлета Александра Накова по скандалот околу наводното приведување поради непочитување на мерките за изолација, деновиве ужива во нашиот најпознат туристички бисер –...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Накова демантира дека има коронавирус и дека била уаспена поради непочитување на мерките! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата манекенка и учесничка во реалното шоу ,,Срвајвер“, Александра Накова денеска се огласи на својот Инстаграм профил и ги демантираше натписите во медиумите дека таа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Уапсена манекенката Александра Накова!

Васко Спасоски
Манекенката и старлета Александра Накова попладнево била уапсена во Гевгелија, бидејќи не го почитувала решението за самоизолација – пишува порталот „А1он“. По апсењето, Накова била...
Еспресо Магазин

Манекенката Накова се врати на социјалните мрежи: Прави селфи во лифт! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата манекенка Александра Накова се врати на социјалните мрежи. Атрактивната гевгеличанка повторно се врати на она што најдобро го знае, а тоа е да ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Накова се врати на Инстаграм: Атрактивната гевгеличанка ужива на сплавовите во Белград со Станија! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
По подолга пауза, моделот Александра Накова повторно се врати на социјалните мрежи, односно повторно го активира својот профил на Инстаграм. Убавата гевгеличанка од вчера „започна“...
Еспресо Шоу биз

Малку недостига да се видат бра*авиците! Накова објави прежешка фотографија! (ФОТО)

Слободен печат
Александра Накова се врати на социјалните мрежи со објавување на провокативни селфи-фотографии. Таа и овој пат ги почести своите обожаватели со нова жешка фотографија на...