Најжешкиот танц на Анастасија Ражнатовиќ досега: Новопечената тетка замеша со задникот! (ВИДЕО)

Прославата во вилата на Ражнатовиќ по повод раѓањето на наследникот Жељко траеше до раните утрински часови, а меѓу највеселите била новопечената тетка Анастасија Ражнатовиќ.

Синот на Богдана и Вељко на свет дојде во средата, а прославата започна уште пред приватната клиника во која снаата на Цеца Ражнатовиќ се породи. Таа продолжи во нивната вила, каде присуствуваа голем број нивни роднини и пријатели.

Меѓу гостите беа и Ацо Пејовиќ со сопругата, Жика Јакшиќ, Александра Пријовиќ, Жељко и Јована Јоксимовиќ, Душица Јаковлевиќ, Маријана Матеус, Дамир Хандановиќ, Сања Ѓорѓевиќ, Маја Беровиќ, Мирко Шијан со девојката Бојана Родиќ и многу други.

Една од „главните“ на прославата се разбира дека била тетката Анастасија, која облечена во розева комбинација.

Прочитајте и...  Хит фризура оваа есен: Лесна за одржување и одговара на сите форми на лице

Таа постојано танцувала, пеела и наздравувала со гостите. Погледнете како изгледало тоа:

Прочитај повеќе

Крај на големата љубов: Шехерезада и Сулејман се пред развод, нема веќе страст! (ФОТО)

Васко Спасоски

Се породи ѕвездата на мјузиклот „Мама Миа!“: Актерката успешно ја сокри бременоста! (ФОТО)

Слободен Печат

Ријана позираше во проѕирен градник, па се искара со своја обожавателка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Овие луѓе со исти хороскопски знаци се неверојатно компатибилни и создадени еден за друг!

Слободен Печат

За Каролина Гочева допрва почнува лето: Пејачката отпатува на „непозната“ дестинација и објави фотографија во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Оливија Њутн откри зошто со Џон Траволта не играа во продолжението на „Брилијантин“!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Миленикот на жирикомисијата од „Ѕвездите на Гранд“, Гоце од Прилеп сними песна! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ова е најлошата работа која можете да ја чувате во вашиот паричник!

Слободен Печат

Од оперско пеење, до награда на „Макфест“: Интервју со Полина Тасева, новата ѕвезда на македонската музичка сцена! (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски

После ова видео повеќе ќе посветите внимание на миењето раце!

Слободен Печат

Уште една награда за убавина: Македонката Андријана од Кемер се враќа со титула „Мис Бикини“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Саша Барон Коен го објави името на новиот филм за Борат, кој го снимил во тајност!

Слободен Печат