22 C
Скопје

Карлеуша блеска во стајлинг од 4.000 евра, а фустанот што го носи е верувале или не – 39 евра! (ФОТО)

Популарната пејачка Јелена Карлеуша во провокативен фустан со длабоко деколте и уште подлабок шлиц ја распали имагинацијата кај припадниците на посилниот пол.

Карлеуша се упатила на вечера со пријатели, а за таа прилика, како и секогаш била скоцкана тип-топ од глава до пети. Таа ја променила фризурата, па тие афро-локни дале посебен печат на нејзиниот целокупен изглед.

Пејачката носела тесен, долг фустан кој ги истакнува сите нејзини атрибути, како што се бујните гради, тенката половина и долгите нозе.

Таа за овој стил „искеширала“ 4.000 евра, а сите се согласуваат дека пејачката изгледа како милион долари.

Меѓутоа, фустанот што го носи таа, верувале или не чини само 39 евра, додека чантата што ја носи е 3.700 евра.

Пејачката на нозе носела обувки од познатата светска дизајнерка Џесика Рич кои чинат 282 евра.

Погледнете ја:

Фото: Инстаграм

 

Поврзани вести

Музичарот Гоце Талевски ја изгуби битката со коронавирусот

Слободен Печат

По долго отсуство од социјалните мрежи се огласи и Адел, а причината е повеќе од важна

Слободен Печат

ГАЛЕРИЈА: Ова е Давид Неделковски – козар кој се чувстува како Козак – слободен човек, во хармонија со природата, на пасиштата од својот прадедо

Мими Стојановска

ВИДЕО: Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон отворија свој канал на „Јутјуб“

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО | Се вакцинираше Јелена Карлеуша: За која вакцина се одлучи пејачката?

Слободен печат

Макпетрол Инфо Поинт: Секој може да придонесе за побезбеден сообраќај

СП.

Остави Коментар