15 C
Скопје

Tag : чанта

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Џенифер Лопез конечно си најде чанта по нејзин вкус: Најголемата која досега ја имате видено!

Слободен печат
Не е тајна дека Џенифер Лопез е голема обожавателка на дизајнерски парчиња, но едно што со сигурност знаеме е дека таа е особено „слаба“ на...
Забава Магазин Магазин слајдер

Пронајдете го обликот на чанта, кој најмногу одговара на вашата фигура! (ФОТО)

Слободен Печат
Практична и неопходна, чантата е составен дел од женскиот стил. Омилениот женски додаток е корисен предмет, но во исто време го комплетира изгледот. Сепак, изборот...
Забава Магазин Магазин слајдер

Половна чанта од познатиот светски бренд чини неверојатни 630.000 денари: Луј Витон ги зголеми стандардите! (ФОТО)

Слободен Печат
Многу луѓе купуваат облека од втора рака за да заштедат пари, но Луј Витон нè потсетува дека работите од втора рака не мора секогаш да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сите гледаат во овие фотки на Кајли Џенер: Ноктите ги направи во стилот на нејзината чанта вредна 80.000 долари! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската ријалити ѕвезда и најмладата милијадерка во светот, Кајли Џенер (23) објави нови секси фотографии на социјалната мрежа Инстаграм, на кои ги истакна своите гради,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Цеца Ражнатовиќ денеска беше на судење со Јелена Карлеуша со чанта од 2.300 евра! (ФОТО)

Васко Спасоски
Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ остала доследна на елегантниот избор на облека, а особено кога се во прашање рочиштата. Така беше и денеска во Белград, кога познатата...
Забава Магазин Магазин слајдер

Чантата од 150 евра која за малку ќе предизвикаше политички скандал во Италија! (ФОТО)

Слободен Печат
За време на неодамнешната посета на регионот Пула, свршеницата на премиерот Џузепе Конте, Оливија Паладино, беше фотографирана со чанта која можеше да предизвика вистински скандал....
Останатo Спорт

Тренерот на БК Шкупи пронајде чанта со пари и ја врати на сопственикот

Слободен печат
Нашиот тренер на репрезентацијата, Насер Харуни, воедно и тренер во боречкиот клуб Шкупи е херојот на денот. Тој најде чанта со пари и ја врати...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Карлеуша блеска во стајлинг од 4.000 евра, а фустанот што го носи е верувале или не – 39 евра! (ФОТО)

Васко Спасоски
Популарната пејачка Јелена Карлеуша во провокативен фустан со длабоко деколте и уште подлабок шлиц ја распали имагинацијата кај припадниците на посилниот пол. Карлеуша се упатила...
Вести Македонија Слајдер

Чантата „Луј Витон” (не) била вратена кај Јордан Камчев

Слободен печат
Фотографија од чантата „Луј Витон”, од предметот „Рекет”, во домот на родителите на обвинетиот Бојан Јовановски – Боки 13, денеска во Кривичниот суд Скопје, предизвика...
Жена Магазин

Што открива вашиот омилен моден додаток за вас

Слободен печат
Ако често носите: голема чанта Можеби вашите пријатели веќе се подбиваат со вас поради вашите огромни чанти , но тоа не треба да ве загрижува....