• чанта

ФОТО | „Гучи“ ја обнови омилената чанта на Лејди Ди: Ова е омилениот модел на принцезата

По големиот успех на обновената „Jackie“ чанта, „Gucci“ ни враќа уште еден популарен модел. Чантата со бамбусова рачка на принцезата Дијана е редизајнирана од Алесандро Микеле, 20 години од лансирањето на оригиналот кој ја освои принцезата.   View this post on Instagram   A post shared by @diana.spencer__ Синоним за стил Лејди Ди во раните …

ФОТО | „Гучи“ ја обнови омилената чанта на Лејди Ди: Ова е омилениот модел на принцезата Read More »