Tag : атрибути

Магазин Магазин слајдер Сцена

Намерно или случајно, Рита Ора повторно покажа повеќе од што треба! (ФОТО)

Васко Спасоски
Англиската пејачка со потекло од Косово, Рита Ора (29) се пофали со нов провокативен фустан, но очигледно не забележа дека во еден момент покажа премногу....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Карлеуша блеска во стајлинг од 4.000 евра, а фустанот што го носи е верувале или не – 39 евра! (ФОТО)

Васко Спасоски
Популарната пејачка Јелена Карлеуша во провокативен фустан со длабоко деколте и уште подлабок шлиц ја распали имагинацијата кај припадниците на посилниот пол. Карлеуша се упатила...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата дизајнерка Ива Спасовска „пука“ од сексапил во тесен фустан кој оцртува сè! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата дизајнерка Ива Спасовска денеска ги „запали“ социјалните мрежи со нејзината последна објава на која позира во тесен фустан кои ги оцртува нејзините облини. Атрактивната...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Двете сестри ги полудеа машките фанови: Ким и Кајли во провокативна долна облека! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската ријалити ѕвезда и претприемачка Ким Кардашијан (39) и нејзината млада сестра и најмлада милјардерка на светот, Кајли Џенер (22) ги воодушевија фановите ширум светот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Еве зошто Марјана Станојковска е секс-бомба: Сигурно Пеце Наумовски е среќен човек! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ако некој беше во дилема дали нашата позната лото-девојка Марјана Станојковска е една од најатрактивните јавни личности кај нас, сметаме дека нема потреба за тоа....
Еспресо Шоу биз

Сораја позираше без шминка, фановите воодушевени од нејзините атрибути – Уф, какви воздушни перничиња (ФОТО)

Слободен печат
Старлетата Сораја Вучелиќ (34) секојдневно на социјалните мрежи ги чести следбениците со жешки фотки. Таа или објавува скапоцена гардероба или своите миленичиња – луксузните автомобили....
Еспресо Шоу биз

Ќерката на Цеца го покажа задникот, на КОМЕНТАРИТЕ им нема крај (ФОТО)

Слободен печат
Згодната наследничка на фолк ѕвездата ги покажа своите атрибути, а коментарите не можат да запрат. Младата поп пејачка Анастасија Ражнатовиќ и понатаму со својот дечко...