Двете сестри ги полудеа машките фанови: Ким и Кајли во провокативна долна облека! (ФОТО)

Американската ријалити ѕвезда и претприемачка Ким Кардашијан (39) и нејзината млада сестра и најмлада милјардерка на светот, Кајли Џенер (22) ги воодушевија фановите ширум светот со нови секси фотографии кои ги објавија на социјалните мрежи.

Славните старлети позираа во многу провокативни изданија. Триесетидевегодишната Ким позира во боди со боја на кожа и со високи потпетици на врзување…

Фото: Инстаграм

Таа ги истакнала своите затегнати нозе, а на прстите има перфектен направен педикир.

– Сама себе се фотографирав – открила Ким.

Од друга страна, нејзината помлада сестра Крис (22) ги покажа своите облини во бело боди со долги ракави.

Фото: Инстаграм

Ријалити ѕвездата во прв план ги ставила своите облини, додека лежела на креветот во својата вила на Беверли Хилс.

Прочитајте и...  Се породи пред 4 месеци со третото дете: Познатата манекенка изгледа совршено! (ФОТО)

За оваа прилика таа носела бела кожна јакна, а на фотографиите покрај неа се наоѓа и луксузна чанта, која е само една од нејзината многубројна колекција.

 

 

Прочитај повеќе

Познатата водителка во емисија во живо имаше мал „инцидент“ со облеката! (ФОТО)

Васко Спасоски

Генијален трик за лупење јајца: Хит на TikTok кој го погледнаа 100.000 луѓе (ВИДЕО)

Слободен печат

На улиците во Лос Анџелес: Лејди Гага прошета во градник со новото момче (ФОТО)

Васко Спасоски

Проговори поранешната девојка на принцот Хари – По шест години откри долго криена тајна – „Не сакав да бидам под ничија контрола“

Слободен печат

Се породи пред 4 месеци со третото дете: Познатата манекенка изгледа совршено! (ФОТО)

Васко Спасоски

Баба на улица фати огромна кобра, нејзината реакција стана хит на интернет (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Братот на Новак Ѓоковиќ ја „ќари“ една од најатрактивните српски пејачки (ФОТО)

Васко Спасоски

Естетските хирурзи едногласно тврдат: Старите фотографии на Меган Маркл откриваат што променила таа на своето лице! (ФОТО)

Слободен печат

Пингвини од зоолошка прошетаа во празен музеј, но никој не очекуваше дека ќе реагирааат вака (ФОТО+ВИДЕО)

Северина коментираше на објава на Игор, која подоцна ја избриша: Пејачката ги обвинува Кеба и Оља! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кралот на високите потпетици порачa: Ова е единствениот модел на сандали кој ви е потребен ова лето! (ФОТО)

Слободен печат

Богдана ќе ја породи истиот доктор кој ја породил и Цеца!

Васко Спасоски