Tag : старлети

Магазин Магазин слајдер Сцена

Двете сестри ги полудеа машките фанови: Ким и Кајли во провокативна долна облека! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската ријалити ѕвезда и претприемачка Ким Кардашијан (39) и нејзината млада сестра и најмлада милјардерка на светот, Кајли Џенер (22) ги воодушевија фановите ширум светот...
Останатo Спорт

Ја остави поради старлети, а сега ја моли да се врати назад (ФОТО)

Слободен печат
Додека на фудбалските терени, кариерата му оди во нагорна линија, Деле Али направи една од најголемите грешки во приватниот живот. На фудбалерот на Тотенхем му...
MacedonianAlbanian