Познатата дизајнерка Ива Спасовска „пука“ од сексапил во тесен фустан кој оцртува сè! (ФОТО)

Познатата дизајнерка Ива Спасовска денеска ги „запали“ социјалните мрежи со нејзината последна објава на која позира во тесен фустан кои ги оцртува нејзините облини.

Атрактивната дизајнерка по се изгледа е во улога на модел на своја креација, а судејќи според тоа како и прилега, може да се заклучи дека таа го направила најдобриот избор.

Така и велат коментарите под фотографиите, на кои доби десетици пофалби.

Инаку дизајнерката Спасовска е позната по тоа што нејзините креации се за смели девојки за кои провокацијата не е табу тема.

Погледнете ги денешните објави на атрактивната дизајнерка:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Адел ги остави без здив фановите со нејзиниот неверојатно тесен струк: Пејачката се пошегува на своја сметка! (ВИДЕО)

Поврзани вести

Хју Грант и Никол Кидман во „Слом“

Слободен печат

Лекување заразени со ковид-19 со крвна плазма од оздравени е од мала корист

Слободен печат

Кои хороскопски знаци најтешко кажуваат: „Те сакам“

Слободен печат

Погледнете ги неверојатните уметнички дела на ова талентирано момче! (ВИДЕО)

Слободен Печат

ВИДЕО: Звучи како љубовна песна, но инспирирана е од хорор сцени од концентрационен логор: Морничавата позадина на легендарниот хит

Слободен печат

Погледнете го новиот спот на Аријана Гранде кој крена прашина околу изборите: Жената не е само за во кујна претседателе! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Остави Коментар