Tag : Ива Спасовска

Магазин Магазин слајдер Сцена

Скопската барбика Калтрина позира топлес! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата скопска инфлуенсерка Калтрина секогаш знае да го привлече вниманието на јавноста. Се разбира, тоа најчесто го прави со фотографиите кои ги споделува на социјалните...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата дизајнерка Ива Спасовска „пука“ од сексапил во тесен фустан кој оцртува сè! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата дизајнерка Ива Спасовска денеска ги „запали“ социјалните мрежи со нејзината последна објава на која позира во тесен фустан кои ги оцртува нејзините облини. Атрактивната...